درباره ما

شرکت صنایع تهویه پارس سعید پیشواز در زمینه ‌ی سیستم‌های تهویه مطبوع

شرکت صنایع تهویه پارس سعید یکی از نام ‌آورترین و معتبرترین شرکت‌های فعال در زمینه‌ ی سیستم‌های تهویه مطبوع (HVAC) در ایران و منطقه می‌باشد.

با بیش از 27 سال سابقه درخشان در این صنعت، این شرکت به عنوان یک پیشواز و نمایانگر تخصص و کیفیت در تهویه مطبوع شناخته می‌شود.

تاریخچه و تأسیس
شرکت صنایع تهویه پارس سعید فعالیت خود را از سال 1375 اغاز کرد و روی کرد اصلی این شرکت ارایه مشاوره ، طراحی، تامین متریال و محصولات با کیفیت بالا و در نهایت اجرای سیستم های تهویه مطبوع و تهویه صنعتی است. شرکت صنایع تهویه پارس سعید با پشتوانه اصلی بیش از 27 سال سابقه درخشان پا به عرصه تهویه گذاشته است و با هدف ارائه خدمات و محصولات با بالاترین سطح کیفت به مخاطبین خود معرفی شده است.

محصولات و خدمات

محصولات تهویه پارس سعید از جمله سانتریفیوژ های بکوارد در هفت مدل و هر مدل 15 سایز، کولر های صنعتی در دو مدل سوپر کولر های اداری خانگی و صنعتی و انواع هواسازهای صنعتی و هایژنیک، دستگاه های تصویه هوا صنعتی و خانگی، باکس فن های سایلنت، باکس فن های رایز، باکس فیلر صنعتی و هایژنیک، هواساز های استخر و اگزاست استخر، هواکش مرغداری، روف فن (فن پشت بامی )، هواکش های مخصوص اشپزخانه های صنعتی و هواکش های ویژه تهویه پارکینگ از اصلی ترین محصولات شرکت صنایع تهویه پارس سعید می باشند.

ارتباط با شرکت تهویه پارس سعید

شرکت صنایع تهویه پارس سعید به عنوان یک نمایانگر کیفیت و تخصص در صنعت تهویه مطبوع شناخته می‌شود.