تونل ضدعفونی کننده UST

STERILIZER TUNNEL

تونل ضدعفونی کننده UST اس تی پی اس

STERILIZER TUNNELبا تخفیف 10%
تعداد :

  اولین تونل ضد عفونی کننده هوا و نفرات بر اساس نور(یو وی) و گاز ازون

 
 با توجه به سفارشی بودن این محصول، تاریخ تحویل حداکثر 15 الی 20 روز کاری پس از ثبت سفارش صورت می پذیرد
 

تونل ضدعفونی کننده ارکیده

 

 

افتخاری دیگر از شرکت صنایع تهویه پارس سعید ضمن طراحی تولید و اجرای سیستم تونل ضدعفونی کننده هوا و نفرات برای مراکز پرتردد.

کادر مهندسین شرکت صنایع تهویه پارس سعید با تکیه بر بیش از بیست و چهار سال تجربه در صنعت تهویه ایران و تجهیز اتاق های عمل بیمارستان ها و مجری سیستم های اتاق تمیز با توجه به شرایط کنونی اقدام به طراحی و ساخت و اجرای سیستم های ضد عفونی کننده هوا، محیط و نفرات نموده است تا بتواند در بحران ها با بهره گیری از تخصص خود راه گشا باشد.

-----

همانطور که در اجرای سیستم های بیمارستانی و اتاق های عمل برای زدودن هرچه بیشتر میکروارگانیزم ها نظیر میکروب ها و ویروس ها از سیستم لامپ  های یو وی و تکنولوژی ازون ژنراتور ها در سیستم تهویه بهره گرفته میشود وظیفه خود دانستیم تا بااستفاده از این تخصص سیستم های ضد عفونی کننده برای محیط های مختلف طراحی کنیم.

جدیدترین محصول این شرکت تونل های ضد عفونی کننده هوا و نفرات با استفاده از گاز ازون و اشعه پنهان UV بوده که مفتخر به اجرای آن در مجموعه رستوران های ارکیده، مجتمع صنعتی سایپا و شعب بانک ملت هستیم.

 

 .دلیل استفاده از گاز ازون در این سیستم های تهویه ای به علت قدرت  ضدعفونی کننده بالای این گاز با خاصیت ضدعفونی کنندگی ۳۰۰۰ برابر بیشتر از کلر میباشد. همچنین با توجه به گزارش سازمان جهانی سلامت مبنی بر حد مجاز استفاده از این گاز در تجهیزات ضدعفونی کننده به میزان 0.125 PPM که هیچ خطری را متوجه سیستم سلامت انسان نکند در طراحی این سیستم ها تمرکز بر استاندارد نگه داشتن میزان غلظت مورد استفاده قرار گرفته است که منجر کسب مجوز از سازمان هوای پاک اندیشان پیشگام بابت میزان مجاز استفاده از ازون در این سیستم به میزان 0.078 PPMبه شماره ثبت 360187 گردید.

 از دیگر مزایای بهره گیری از گاز ازون آن است که بر خلاف ضد عفونی کننده‌های دیگر مانند کلر و فرمالین، تولید هیچ مواد سمی یا مضری را سبب نشده و بعد از ۵ تا ۱۰ دقیقه تبدیل به اکسیژن میگردد که در این حین عملیات پاکسازی همچنان در حال انجام میباشد، به همین علت هیچ تاثیر منفی روی انسان را موجب نمیگردد.


قطعات تشکیل دهنده تونل‌ ضدعفونی‌

قطعات تشکیل دهنده دستگاه ضدعفونی شامل لامپ UV، فیلتر G۴، فن سیرکولاتور و میکسینگ باکس می‌باشد. استفاده از نور UV در این تونل‌ موجب از بین رفتن ویروس‌ها و میکروب‌ها و نگه‌داشتن آن در زیر محدوده خطر می‌شود. فیلتر G۴ استفاده شده در این دستگاه ذرات درشت گرد‌و‌غبار ناشی از تردد و جریان باد را دریافت می‌کند. همچنین با عدم خروج مستقیم نورفرابنفش (اشعه UV) در دراز مدت موجب عدم حساسیت‌های پوستی می‌شود. فن سیرکولاتور نیز موجب جابجایی هوای کم سرعت از قسمت فیلتراسیون و ماندگاری بیشتر هوا در قسمت UV بانک می‌شود. این فن برای توزیع و انتشار گاز ازون در کل فضا، هوای پرسرعتی را در قسمت خروجی ایجاد می‌نماید.

ابعاد دستگاه:طول ۳ ارتفاع ۲.۸۰ عرض ۱۸۰


مراحل ورود به تونل

قبل از ورود به تونل، در پادری مخصوص، کف کفش ها با محلول ضد عفونی کننده، پاک سازی شده و بعد از ورود به تونل سه بخش برای ضد عفونی شدن وجود دارد:

  • اول دریافت همه‌ی پارتیکل های موجود روی بدن توسط اشعه یو وی
  • دوم دوش هوا با محلولی ضعیف از گاز اوزون
  •  در آخر ضد عفونی شدن مجدد توسط اشعه یو وی و خروج از تونل

.
شایان ذکر است که این عملیات باید حداقل در طی ۲۰ ثانیه صورت پذیرد ، ‎نحوه طراحی این تونل به صورتی میباشد که سبب میگردد تمام تونل مدام در حال ضد عفونی شدن توسط سیستم فیلتراسیون طراحی گشته بوده و هیچ نگرانی بابت تردد افراد قبلی وجود نداشته باشد.
.----

تونل ضد عفونی کننده مالکی

 

سوالات متداول:

تفاوت مدل ECCONOMY / HIGH EFFICIENCY در چیست؟

در مدل اول این تونل ضدعفونی کننده گیت ورودی دارای در برقی ضمن به حداقل رساندن آلودگیهای حاصل از محیط و ایجاد فضای داخلی استریلیزیشن کاملا عاری از هرنوع آلودگی بوده و  همچنین در قسمت های ورودی گیت دارای سیستم پا شویه ای بوده که کاربران با توجه به آلودگی کف کفش خود در آن قدم نهاده و تمامی سطح زیرین کفش خود بطور کامل ضد عفونی میگردد.
.

در مدل اقتصادی این دستگاه تنها از سیستم ضدعفونی کننده هوا و نفرات از تکنولوژی ازون و اشعه غیر مستقیم یو وی جهت حذف انواع میکروارگانیزم ها بهره گرفته شده است


 اجرا شده در تمامی رستوران‌های ارکیده و مجموعه صنعتی سایپا و شعب بانک ملت

 

 

 

تونل ضد عفونی کننده ارکیده، تونل ضد هفونی کننده، تونل ضد عفونی کننده بانک ملت

 

کلیک کنید تا ویدیو مربوط به محصول را تماشا کنید