کانال فلکسیبل MC BOX

MC BOX FLEXIBLE DUCT

کانال فلکسیبل MC BOX - MC BOX FLEXIBLE DUCT

کانال فلکسیبل MC BOX اس تی پی اس

MC BOX FLEXIBLE DUCTتعداد :

 

 

 

کانال فلکسیبل مستطیلی هواساز ماینر

 

شرکت صنایع تهویه پارس سعید ضمن سهولت هرچه بیشتر نصب و راه اندازی هواسازهای ماینر خود اقدام به طراحی و تولید کانال ها فلکسیبل با دهانه ورودی مستطیلی در سایز های متناسب با MC BOX ها در ظرفیت های مختلف نموده است.

طول این کانال ها در حالت جمع شده 25 سانت و در حالت باز شده به یک متر میرسد و قابلیت تعبیه شدن بر روی انواع پنجره را داراست. 

این محصول به عنوان لوازم جانبی باکس های هواساز ماینر طراحی و ساخته شده است و در صورتی که هواساز شما دارای این آپشن باشد این کانال ها بر روی دهنه ی خروج هوای گرم آن به راحتی تعبیه گشته و سر دیگر آن میتواند بر روی پنجره ضمن خروج هوا قرار گیرد. از مزایای این کانال ها میتوان به تاثیر چشم گیر آن  در کاهش صدای حاصل از عملکرد دستگاه های هواساز اشاره داشت که به سوپر سایلنت شدن این باکس ها کمک شایانی میکند. 

کانال های فلکسیبل هواساز های ماینر بر روی شاسی خروجی هوای دستگاه های هواساز ماینر MC BOX در سری های C-E-S که به ترتیب دارای ظرفیت های 2-4-6 عددی برای انواع پلتفرم های ماینر و دستگاه های استخراج ارز دیجیتال تعبیه میگردند که سبب هدایت هوای گرم خروجی از هواساز به مسیر دلخواه میگردد. از ویژگی های منحصر به فرد این محصول نسبت به سایر کانال ها میتوان اشاره داشت که با وجود فلکسیبل بودن و قابلیت باز شدن این نوع کانال ها بر خلاف دیگر کانال ها که دارای سطح مقطع دایره ای میباشند این محصول دارای دهنه ی مستطیلی بوده که موجب سهولت هرچه بیشتر نصب و جای گیری در محفظه ی خروجی در نظر گرفته شده در پنجره و یا سایر خروجی ها میباشد.

با وجود آنکه هواساز های دو ظرفیتی ماینر و استخراج ارز دیجیتال دارای کیت سایلنسر بوده ولی سری های S-E فاقد کیت سایلنسر میباشند که استفاده از داکت و کانال های دهنه ی خروجی به کاهش هرچه بیشتر صدای حاصل از عملکرد هواساز ها کمک شایان ذکری مینمایند.

سایلنسر ها:

با توجه به صدای بالای ایجاد شده توسط دستگاه های ماینر ضمن عملکردشان استفاده از دستگاه های ماینر عموما برای محیط های خانگی و اداری مقدور نمی گشتند. همچنین در سایر سیستم های خنک کننده با توجه به استفاده از فن ها در محیط علاوه بر صدای دستگاه های ماینر صدای فن های اگزاست نیز به تبعیت به معضل استفاده از این دستگاه ها در محیط های دارای حساسیت صدایی بالا می افزود. به همین جهت MC BOX  در سری جدید خود ضمن برطرف کردن این مهم برای سوپر سایلنت کردن این دستگاه ها اقدمات متعددی را اتخاذ کرده است. که در ادمه بدان پرداخته میشود.

در سیستم هواسازهای ماینر MC BOX  از باکس بدنه دو جداره بهره گرفته شده است که جداره های آن مجهز به عایق های صدایی می باشد. همچنین به سبب آنکه فن این هواساز داخل خود این باکس تعبیه گشته صدای حاصل از عملکرد فن های آن نیز با گذر از عایق های صدایی به محیط بیرونی انتقال نمیابد. در قسمت انتهایی هواساز از سایلنسرهای سه مرحله ای آکوستیک STI    FLEX  با ضریب جذب صوت (NRC)  0.4 بهره گرفته شده است که صدا و سوت ایجاد شده از عملکرد دستگاه های ماینر با عبور از سه لایه فیلترصدایی و عایق صدایی کاملا از مدار خارج شده و به محیط خارج از هواساز ضمن خروج هوا انتقال میابد.

به همین جهت نسل جدید هواساز های ماینر MC BOX  این امکان را به ارمغان می آورد تا استفاده از دستگاه های ماینر حتی در محیط هایی دارای حساسیت صدایی بالا نظیر محیط های مسکونی و اداری نیز به راحتی مقدور گردد و اذیتی متوجه کاربران محیط نگردد.

همچنین با توجه به بافت دو جداره و پلیمری بهره گرفته شده در بدنه ی این کانال ها ضریب مقاوت گرمایی محصول که در معرض هوای گرم خروجی حاصل از عملکرد هواساز و سیستم خنک کننده ی دستگاه های ماینر میباشد به مراتب نسبت به نمونه های مشابه بالاتر بوده و همچنین موجب کاهش محسوس صدای  دستگاه و عدم انتقال آن به محیط بیرونی میشود. که این محصول را هرچه بیشتر یک محصول ایده آل برای محیط هایی دارای حساسیت صدایی بالا میسازد.

با توجه به آنکه سری محصولات هواساز ماینر شرکت صنایع تهویه پارس سعید از جمله پر فروش ترین محصولات این شرکت میباشند همواره تلاش کادر مهندسین شرکت صنایع تهویه پارس سعید بر ارائه ی محصولات جانبی ضمن ایجاد سهولت هرچه بیشتر کاربران محصولات خود بوده و همواره در مسیر ارتقای سیستم های خود گام خواهد برداشت. 

هواساز های ماینر شرکت صنایع تهویه پارس سعید در ظرفیت های 2 الی 198 تایی دستگاه های استخراج ارز دیجیتال طراحی و تولید میشوند که خود پاسخگوی تمامی نیاز های صنعت ماینینگ برای به حداکثر رساندن راندمان دستگاه های ماینر شامل  کیت خنک کننده، کیت برق کامل شامل کنتاکتور، آمپرسنج، دماسنج، رطوبت سنج، فیوز جهت تنظیم میزان جریان ورودی به دستگاه های ماینر و کیت سایلنسر برای ظرفیت های پایین میباشد که همین امر این سری از محصولات را در سال گذشته از اولین انتخاب های صنعتگران حوزه ی ماینینگ و استخراج ارز دیجیتال قرار داده است.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر این محصول میتوانید به این "لینک" مراجعه نموده و یا با کارشناسان و متخصصین شرکت صنایع تهویه پارس سعید تماس حاصل فرمایید.

 

همچنین برای اطلاع از مشخصات سایر انواع لوازم جانبی شامل " لوله های خرطومی "کافیست تا بر روی نام هر یک کلیک نمایید.