فن سانتریفیوژ فوروارد

Forward Centrifugal Fan

فن سانتریفیوژ فوروارد - Forward Centrifugal Fan

فن سانتریفیوژ فوروارد اس تی پی اس

Forward Centrifugal Fanتعداد :

 

فن سانتریفیوژ فوروارد

 

شرکت صنایع تهویه پارس سعید با در اختیار داشتن بهترین کادر مهندسی، طراحی و تیم اجرایی با بهره گیری از برترین متریال موفق گردید تا با استاندارد سازی پروانه های فن های سانتریفیوژ و همچنین هوزینگ و شاسی کشی عینا مطابق نمونه ایتالیایی این نوع محصول از برند کامفری به جدول دبی ارائه شده به عنوان استاندارد جهانی این محصول برای اولین بار در ایران و خاورمیانه دست یابد.

شایان ذکر است که این موفقیت ارزشمند رقم زننده ی تحولی عظیم در صنعت تهویه ایران خواهد بود.

این نوع محصول در ابعاد 250-1250 با بهترین و برترین کیفیت ساخت مطابق استاندارد های جهانی روز دنیا ساخته و آماده ی عرضه به هم میهنان گرانقدر میباشد.

 

 

 

پروانه ها از جمله سیستم هایی هستند که توسط تیغه هایی که بر مرکز آنها قراردارند با ایجاد نیرو حاصل از برخورد پره ها با هوا میتوانند سیال مورد نظر را جابجا کنند .
این پروانه ها دارای مدل های مختلفی از جمله بکوارد سینگل،بکوارد دبل،انواع فوروارد ها ،پروانه های فشار قوی ،چمپیون،و انواع مختلف آکسیال میباشد.

 

تفاوت میان بکوارد و فوروارد در نحوه ی قرارگیری تیغه هاست که در بکوارد تیغه های کمتر با طول بیشتر و به عقب و در فوروارد تیغه های بیشتر با طول کمتر به سمت جلو میباشد.شرکت صنایع تهویه پارس سعید((STPS.Co)) پروانه های خود را در انواع و سایز های مختلف طراحی و با برترین کیفت تولید کرده و با پیشرفته ترین دستگاه های آمریکایی پروانه های مورد نظر را بالانس داینامیک و استاتیک میکند...
 پروانه های فوروارد از سایز 250-1250تولید میشود

در این نوع فن ها از پروانه فوروارد بهره گرفته میشود که دارای دو مدل دبل و سینگل میباشد.برای کاهش حداکثری صدا و لرزش حاصل از کارکرد این دستگاه از شاسی دبل و لرزه گیر بهره گرفته شده است.همچنین برای جلوگیری از خوردگی و زنگ زدگی بدنه و پروانه ی این دستگاه به صورت کامل دارای پوشش رنگ الکترواستاتیک کوره ای میباشد

فن سانتریفیوژ با پروانه فوروارد به دلیل ایجاد جریان هوای یکنواخت‌تر، بهترین راندمان کاری و کمترین تولید صدا را در بین انواع مختلف فن سانتریفیوژ دارند. بازده این نوع از فن‌ها تا ۹۲درصد می‌رسد، علاوه بر این، مقاومت ساختاری بالایی دارند و می‌توانند در سرعت‌های بالا بچرخند وفشار استاتیکی در حدود ۷۵۰۰ پاسکال تولید کنند. این فن‌ها برای عملکرد در هوا و گازهای تمیز در تهویه عمومی استفاده می‌شوند. این نوع از فن‌ها فاقد دامنه ازکارافتادگی در منحنی عملکردشان هستند و می‌توان آن‌ها را برای سیستم‌هایی که مقاومتشان تغییر می‌کنند استفاده کرد.

همچنین برای اطلاع از مشخصات سایر انواع فن و پروانه های صنعتی شامل "فن فیشباخ آلمان" و "فن سانتریفیوژ بکوارد " و "هواکش مرغداری" و"پلاگفن کابینتی" و " فن سقفی بادی_مکانیکی"کافیست تا بر روی نام هر یک کلیک نمایید